Tussen tulp en fayalobi
Ineke Oudekerk, die in 2015 een kinderboek met Surinaamse stof presenteerde: Thula, komt nu met een roman die zich afspeelt in Suriname: Tussen tulp en fayalobi.
Het is begin jaren ‘80 als Laura en haar gezin voet aan wal zetten in Suriname. Laura leert de gewoontes kennen, maakt nieuwe vrienden en voelt zich thuis. Toch loopt alles heel anders dan verwacht. Als er in december 1982 schoten klinken in Paramaribo verandert het leven ingrijpend. Hoe sterk is vriendschap als de wereld om je heen in brand staat?
Ineke Oudekerk, Tussen tulp en fayalobi. Roman. Nederlands.
Paperback. ISBN 9789462667167. 334 pagina’s. Prijs € 29,00.
Ineke Oudekerk is geboren en opgegroeid in Nederland. Op twintigjarige leeftijd bezoekt zij Suriname voor het eerst en wordt op slag verliefd op het land. In 2015 schreef zij het kinderboek Thula voorzien van illustraties door Ginoh Soerodimedjo.