blog | werkgroep caraïbische letteren

Expositie 75 jaar Bosari

Kunstenaar Robert Samuel Bosari is dit jaar 75 geworden. Ter gelegenheid daarvan organiseert de Kunstuitleen Lelystad een dubbele expositie, zowel in het Stadhuis als in de Kunstuitleen van Lelystad.


Vanaf 3 maart is in het Stadhuis een bijzondere expositie te zien van de in Lelystad wonende Surinaamse kunstenaar Robert Samuel Bosari. Ter ere van zijn 75ste verjaardag organiseert de Kunstuitleen een expositie van schilderijen, gedichten en geprinte afbeeldingen van enkele bronzen beelden. De originelen van deze bronzen zijn te zien in de Kunstuitleen Lelystad. Zijn werk met invloeden uit de Surinaamse tradities, gecombineerd met eigentijdse kunststromingen, levendige kleuren, dynamische composities en krachtige symboliek nodigen uit tot reflectie.

De Dijkdichters hebben op speciaal verzoek van de Kunstuitleen een aantal passende gedichten gemaakt bij enkele schilderijen. 
De feestelijke opening vindt plaats op woensdag 5 maart om 14.00 uur met gastspreker Prof. em. dr. Michiel van Kempen, bijzonder hoogleraar Nederlands-Caraïbische letteren.

De expositie zal te zien zijn van 3 maart tot einde april 2025.
Meer informatie omtrent huur of koop van de werken van Robert Samuel Bosari is te vinden op de website van de Kunstuitleen Lelystad.
Je bent van harte welkom op de opening met een hapje en een drankje ter ere van 75 jaar Robert Samuel Bosari.

Your comment please...

  • RSS
  • Facebook
  • Twitter